هاست مناسب برای وبسایت باید چه ویژگی های داشته باشد؟
هاست مناسب برای وبسایت باید چه ویژگی های داشته باشد؟ میزبانی وب

هاست مناسب برای وب‌سایت باید چه ویژگی های داشته باشد ؟

امروزه داشتن یک سایت خوب در جهان مارکتینگ و تجارت های اینترنتی، امری مهم و بخش اصلی و غیر قابل حذف کار های امروزی به حساب می‌آید.

امروزه بیشتر کار های الکترونیک و معاملات اشخاص یا ارگان ها به صورت مدرن و با اینترنت انجام می‌گیرد. و بیشتر شرکت ها به صورت آنلاین خدماتشان را به مشتریان عرضه می‌کنند و نیازی به یک مکان مشخص ندارند زیرا به صورت مستقیم و 24 ساعته می‌توانند در خدمت مشتریان باشند و این مزیت باعث جذب مشتریان زیاد تری می‌شود زیرا در شبانه روز می‌توانند خدمات خود را ارائه کنند و محصولات خود را معرفی کنند. همچنین با مشتریان در ارتباط باشند.

بنابراین داشتن یک سایت با سرویس دهی مناسب در کسب و کار امروزه بسیار موثر و کاربردی است. برای داشتن یک سایت خوب اقداماتی ازجمله : طراحی سایت و ثبت دامنه، خرید هاست (زیرا داشتن یک هاست خوب برای سرویس دهی عالی به مشتریان امری ضروری است) و … را باید انجام داد.

چگونه یک خدمات خوب را انتخاب کنیم ؟

قطعا انتخاب مناسب یک هاست می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید پشتیبانی مطمئنی را داشته باشید و خدمات خوبی را ارائه دهید. یک سرویس دهنده خوب علاوه بر وظایف خود باید بتواند رضایت مشتریان و استفاده کنندگان سایت را نیز جلب کند، خدمات یک سرویس دهنده مناسب به صورت زیر می باشد :

  • داشتن سخت افزار مدرن و با بالاترین کیفیت
  • داشتن سرویس های امنیتی قوی با کمک فایروال ها
  • خدمات دادن به کاربران و سرویس دهی 24 ساعته
  • سرویس دادن پس از فروش محصول
  • داشتن تنوع محصولی در سایت
  • داشتن سرور های مدرن و قدرتمند

کدام هاست را انتخاب کنیم ماهیانه یا سالیانه؟

پرداخت ماهیانه و سالیانه قدرت انتخابی را به مشتریان می‌دهد، که باتوجه به انتظاری که مشتریان از خدماتی که قرار است به مخاطبان خود ارائه دهند و بودجه ای که قرار است به این کار اختصاص دهند، می‌توانند سرویس های ماهیانه یا سالیانه را انتخاب کنند.

تعرفه هر سرویس با استفاده از قیمت تمام شده آنها محاسبه می‌شود. بنابراین تعرفه هر سرویس منطقی است.

وقت را ازدست ندهید همین امروز اقدام کنید

هاست های اختصاصی هزینه بیشتری دارند به دلیل اینکه دارای اطلاعات و منبع های بیشتری هستند. اگر این سرویس میزبانی را برای کار های با مدت زمان کوتاه همچون جشنواره ها و ثبت نام های اینترنتی و یا خرید های آنلاین می‌خواهید به شما پیشنهاد می‌کنیم این سرویس را به صورت ماهیانه تهیه کنید زیرا در صورت گرفتن دوره سالانه بسیار قیمت بالای را برای کار شما خواهد داشت .

بنابرای شما می‌توانید با تهیه این هاست ها به صورت دوره های ماهانه برای کار های که نیاز به زمان های محدود دارند، کار های خود را با کیفیتی خوب ارائه دهید و نیاز به پرداخت های سالیانه نداشته باشید.

از هاست های اشتراکی برای شرکت های کوچک، که به طور کلی روزانه بازدید های کمی از سایت آن ها می‌شود بیشتر استفاده می شود. معمولا این نوع هاست ها به صورت دوره های سالانه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سرویس های میزبانی اشتراکی نیز همان خدمات سرویس های میزبانی اختصاصی را به شما می‌دهد اما هزینه نگهداری آن کمتر از سرویس های میزبانی اختصاصی است و می‌توان از آن ها به صورت سالیانه استفاده کرد و برای سرویس دهی های کوچکتر بسیار مناسب است.

کدام هاست مطمئن است؟

یک هاست مناسب و خوب باید بتواند امنیت و یک سرویس دهی مناسب و همیشگی را برای شما داشته باشد حالا چه از نوع اشتراکی باشد یا از نوع اختصاصی تفاوتی نمی‌کند که شما از کدام سرویس استفاده می‌کنید.

امنیت و آپتایم بودن سرویس به عوامل مختلفی بستگی دارد. همان گونه که یک ساختمان باید بر روی یک پی و فونداسیون قوی ساخته شود. یک سایت نیز باید یک زیر ساخت قوی داشته باشد تا بتواند از اختلال های فنی جلوگیری کند و یک سرویس دهی آپتایم ، مناسب و رضایت بخشی را ارائه دهد.

سرور را باید در محیط و شرایط مناسبی نگهداری کرد و برخی عوامل مانند دما، داشتن منبع انرژی همیشگی (برق) و… را کنترل کرد. سرور ها را با استفاده از نرم افزار های که دارای لایسنس هستند بروز نگه دارید، تا بتوانید خدماتی با کیفیت بالا را ارائه دهید.

برای داشتن سرویس میزبانی آپتایم، باید از اطلاعات خود بکاپ بگیرید. تا در صورت به وجود آمدن هر گونه اشکال در سرور اطلاعات شما محفوظ بماند و از بین نرود. سعی کنید سرور خود را بروز نگهدارید و با این کار امنیت بیشتری را به سرور دهید تا در مقابل حملات افراد ناشناس و ویروس های اینترنتی سرور شما در امان بماند.

همچنین برای داشتن سرویس میزبانی آپتایم، نیاز به پشتیبانی همه ساعته و همه روزه دارد. زیرا نمی‌توان از مشکلات فنی و … برای سرور غافل شد. همچنین یک میزبان پایدار و قابل اعتماد باید 24 ساعته پاسخ گو باشد، و از تمام وسایل ارتباطی استفاده کند و همه ساعته از سرور پشتیبانی کند.

پشتیبانی سرور

چگونه با خیالی آسوده سرویس میزبانی مطمئن را انتخاب کنیم؟

امروزه رقابت در اینترنت زیاد شده است و شرکت های زیادی در زمینه های مختلف فعالیت می‌کنند، همچنین  در خرید و فروش هاست نیز شرکت های زیادی فعال هستند که این تنوع شرکت ها انتخاب یک هاست مناسب و ایده آل را سخت کرده است. شما می‌توانید با استفاده از نکات و مواردی که در بالا گفته شد و همچنین با نگاه به سوابق شرکت مورد نظر خود، انتخابی مناسب و قابل اعتماد داشته باشید.

5% هاست وردپرس
پوچ
دامنه ir. رایگان
پوچ
10% هاست وردپرس
پوچ
پوچ
10% پشتیبانی وردپرس
پوچ
15% هاست وردپرس
پوچ
پوچ
شانس خود را امتحان کنید
لطفا آدرس ایمیل معتبر برای اعتبارسنجی بعد از کد تخفیف وارد نمایید و شانس خود را امتحان نمایید!